Elektrické náradie
a príslušenstvo

Kategórie
Príslušenstvo Promix Záruka a reklamácia Kontakt

BOSCH Akumulátorová záhradná pílka KEO 10,8 Li - 0600861900 - s držiakom konárov A-Grip

33%
Bežná cena s DPH: 113.90 €
Cena s DPH: 76.90 € EUR
Bez DPH: 64.08 €
Ušetríte: 33%
Doprava: 4.90 €
Dodací termín: Skladom

V cene je naviac zahrnuté:
V prípade poruchy reklamovaný výrobok zadarmo vyzdvihneme u Vás doma resp. vo firme. Rozšírenie záruky na 3 roky (Pre právnické osoby platí len na modré profesionálne náradie).

Katalógové číslo: 0600861900

Príslušenstvo

 

Názov

Cena

Kusy

Košík

Informácie o produkte

Bosch Keo je unikátna záhradná pílka pre pohodlné pílenie konárov jednou rukou. Tiež vám napadlo co už je len unikátne na pílení konárov jednou rukou? Bosch Keo to dokáže aj bez toho aby ste si konár druhou rukou pridržali. Totižto pílit konáre jednou rukou môže byt problém, teda ak konáre nie sú hrubé ako rúra ropovodu. Pri pílení bežných menších konárov bez ich pridržania sa zacnú knísat ako dôsledok rezného pohybu co robí z pílenia dost otravnú a mierne nebezpecnú robotu.
 
Inžinieri z Bosch po dlhom rozmýšlaní vymysleli pre pílu Bosch Keo pomôcku, ktorú nazvali A-Grip. Ide o akýsi odnímatelný držiak, ktorý pri pílení zafixuje konáre tak, aby ste mohli jednou rukou pílit a v druhej držat napríklad nejaký energy drink. Takýto systém pílenia oceníte hlavne pri pílení vyššie položených a tažko dostupných konárov za ktorými sa treba poriadne natiahnut. Bosch Keo s držiakom A-Grip dokáže prepílit konáre do priemeru 60 mm, po odpojení A-Grip držiaku sa priemer konárov aké s Keo-m dokážete prerezat zvýši na 80 mm.
 
Hmotnost len 1050 gramov vrátane batérie a A-Gripu, vynikajúce vyváženie motorovej a batériovej casti, grip s mäkkou tlmiacou vložkou a frekvencia pílenia až 2 800 zárezov za minútu – to je len pár dôvodov pre ktoré je cas zavesit starú, klasickú pílku na klinec do dielne.
 
Listy v píle Bosch Keo sa vdaka použitiu SDS systému menia tak jednoducho že to bez zbytocných otázok zvládne aj vaša manželka. Otocíte cerveným krúžkom, vytiahnete pílový list, zakliknete nový pílový list a cervený krúžok potocíte do pôvodnej polohy. To je všetko. Pre Bosch Keo sú dostupné ako príslušenstvo pílové listy na drevo, drevo & kov, plasty.
 
Táto chvostová píla Bosch je pohánaná 10,8 V Li-Ion batériou, vdaka indikátoru nabitia vždy viete kolko štavy vám ešte v pílke Bosch Keo ostáva. Na jedno nabitie akumulátora, ktoré trvá približne 3 hodiny, dokáže Keo prerezat 190 konárov do priemeru 15 mm, 70 konárov do priemeru 30 mm alebo až 30 velkých konárov s priemerom 60 mm.
 
Integrovaný 10,8 V lítium-iónový akumulátor pre vysoký výkon. Bez pamätového efektu, bez samovolného vybíjania. Vždy pripravený na použitie
Mäkká tlmiaca vložka rukoväti Softgrip a ergonomický tvar pre lepšiu manévrovatelnost
Lahká výmena pílového listu pri použití na rôznych záhradných materiáloch
Rýchla brzda a chránic ruky pre vyššiu bezpecnost
Odnímatelný pridržiavací oblúk „A-Grip“ na lepšie rezanie volne visiacich konárov
Bezpecnostná aretácia zabranuje neúmyselnému zapnutiu
Jednoduché nabíjanie prostredníctvom nabíjacieho kábla „Handy“
Kvalitný švajciarsky pílový list pre presné a cisté rezy do priemeru 80 mm** Pri odobratom držiaku „A-Grip“.

Technické údaje

 • Typ akumulátora Lítium-iónový
 • Napätie akumulátora 10,8 V
 • Kapacita rezania (s pridržiavacím oblúkom „A-Grip“) max. Ø 60 mm
 • Kapacita rezania (bez pridržiavacieho oblúka „A-Grip“) max. Ø 80 mm
 • Rezy na jedno nabitie akumulátora (Ø 15 – 60 mm) 30–190
 • Dlžka pílového listu 150 mm
 • Cas nabíjania akumulátora 3 h
 • Hmotnost (s pridržiavacím oblúkom „A-Grip“) 1.050 g

Funkcie

 • Odnímatelný pridržiavací oblúk „A-Grip“

Rozsah dodávky:

 • Pílový list „Top for Wood“ S644D
 • Nabíjacka