Elektrické náradie Bosch pre remeslo a priemysel

Kategórie
Príslušenstvo Záruka a reklamácia Nákup na splátky Kontakt

BOSCH Akumulátorová záhradná pílka KEO 10,8 Li s držiakom konárov A-Grip

27%
Bežná cena s DPH: 113.90 €
Cena s DPH: 83.90 € EUR
Bez DPH: 69.92 €
Ušetríte: 27%
Doprava: 4.90 €
Dodací termín: skladom

V cene je naviac zahrnuté:
V prípade poruchy reklamovaný výrobok zadarmo vyzdvihneme u Vás doma resp. vo firme. Rozšírenie záruky na 3 roky (platí aj pre právnické osoby).

Katalógové číslo: 0600861900

Informácie o produkte

Bosch Keo je unikátna záhradná pílka pre pohodlné pílenie konárov jednou rukou. Tiež vám napadlo čo už je len unikátne na pílení konárov jednou rukou? Bosch Keo to dokáže aj bez toho aby ste si konár druhou rukou pridŕžali. Totižto píliť konáre jednou rukou môže byť problém, teda ak konáre nie sú hrubé ako rúra ropovodu. Pri pílení bežných menších konárov bez ich pridŕžania sa začnú knísať ako dôsledok rezného pohybu čo robí z pílenia dosť otravnú a mierne nebezpečnú robotu.
 
Inžinieri z Bosch po dlhom rozmýšlaní vymysleli pre pílu Bosch Keo pomôcku, ktorú nazvali A-Grip. Ide o akýsi odnímateľný držiak, ktorý pri pílení zafixuje konáre tak, aby ste mohli jednou rukou píliť a v druhej držať napríklad nejaký energy drink. Takýto systém pílenia oceníte hlavne pri pílení vyššie položených a ťažko dostupných konárov za ktorými sa treba poriadne natiahnuť. Bosch Keo s držiakom A-Grip dokáže prepíliť konáre do priemeru 60 mm, po odpojení A-Grip držiaku sa priemer konárov aké s Keo-m dokážete prerezať zvýši na 80 mm.
 
Hmotnosť len 1050 gramov vrátane batérie a A-Gripu, vynikajúce vyváženie motorovej a batériovej časti, grip s mäkkou tlmiacou vložkou a frekvencia pílenia až 2 800 zárezov za minútu – to je len pár dôvodov pre ktoré je čas zavesiť starú, klasickú pílku na klinec do dielne.
 
Listy v píle Bosch Keo sa vďaka použitiu SDS systému menia tak jednoducho že to bez zbytočných otázok zvládne aj vaša manželka. Otočíte červeným krúžkom, vytiahnete pílový list, zakliknete nový pílový list a červený krúžok potočíte do pôvodnej polohy. To je všetko. Pre Bosch Keo sú dostupné ako príslušenstvo pílové listy na drevo, drevo & kov, plasty.
 
Táto chvostová píla Bosch je poháňaná 10,8 V Li-Ion batériou, vďaka indikátoru nabitia vždy viete koľko šťavy vám ešte v pílke Bosch Keo ostáva. Na jedno nabitie akumulátora, ktoré trvá približne 3 hodiny, dokáže Keo prerezať 190 konárov do priemeru 15 mm, 70 konárov do priemeru 30 mm alebo až 30 veľkých konárov s priemerom 60 mm.
 
Integrovaný 10,8 V lítium-iónový akumulátor pre vysoký výkon. Bez pamäťového efektu, bez samovoľného vybíjania. Vždy pripravený na použitie
Mäkká tlmiaca vložka rukoväti Softgrip a ergonomický tvar pre lepšiu manévrovateľnosť
Ľahká výmena pílového listu pri použití na rôznych záhradných materiáloch
Rýchla brzda a chránič ruky pre vyššiu bezpečnosť
Odnímateľný pridržiavací oblúk „A-Grip“ na lepšie rezanie voľne visiacich konárov
Bezpečnostná aretácia zabraňuje neúmyselnému zapnutiu
Jednoduché nabíjanie prostredníctvom nabíjacieho kábla „Handy“
Kvalitný švajčiarsky pílový list pre presné a čisté rezy do priemeru 80 mm** Pri odobratom držiaku „A-Grip“.

Technické údaje

 • Typ akumulátora Lítium-iónový
 • Napätie akumulátora 10,8 V
 • Kapacita rezania (s pridržiavacím oblúkom „A-Grip“) max. Ø 60 mm
 • Kapacita rezania (bez pridržiavacieho oblúka „A-Grip“) max. Ø 80 mm
 • Rezy na jedno nabitie akumulátora (Ø 15 – 60 mm) 30–190
 • Dĺžka pílového listu 150 mm
 • Čas nabíjania akumulátora 3 h
 • Hmotnosť (s pridržiavacím oblúkom „A-Grip“) 1.050 g

Funkcie

 • Odnímateľný pridržiavací oblúk „A-Grip“

Rozsah dodávky:

 • Pílový list „Top for Wood“ S644D
 • Nabíjačka